Severus Ekru Aynalı Konsol - İnegölSofa

Severus Ekru Aynalı Konsol

YOT1410013832
21.952 TL 27.440 TL %20
24.144 TL 30.180 TL %20
Takım İçeriği
Konsol ( Aynalı )1 x 21.952 TL
Toplam
24.144 TL
27.440 TL
21.952 TL
27.440 TL
Konsol ( Aynalı )
24.144 TL
21.952 TL
24.144 TL
21.952 TL
Toplam
21.952 TL24.144 TL

Ürün Özellikleri

Şık ve işlevsel Severus Ekru Aynalı Konsol, Tek Konsol Modelleri arasında öne çıkan bir seçenek. Sitemizi incelemek için linke tıklayın hemen keşfedin!  

Severus Ekru Aynalı Konsol, şıklığı ve işlevselliği bir araya getiren mükemmel bir mobilya parçasıdır. Ekru renkli konsol, zarif tasarımıyla dikkat çeker ve her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlar. Geniş depolama alanı ve kullanışlı çekmece ve raflarıyla eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanıza yardımcı olur. Aynası, odanıza ferah bir his katarken, zarif detaylar ve özenli işçilik ile dikkat çeker. Dayanıklı malzemelerden üretilen Severus Ekru Konsol ve Aynası, uzun ömürlü kullanım için tasarlanmıştır. Salonunuzda veya giriş holünde göz alıcı bir parça olarak kullanabileceğiniz bu konsol, tarzınızı yansıtmanızı sağlar.

İnegölsofa Severus Ekru Yemek Odası Takımı (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 1 Adet Konsol ve Aynasından oluşmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Konsol ( Aynalı )2084874

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı