Severus Antrasit Konsol ve Aynası - İnegölSofa

Severus Antrasit Konsol ve Aynası

YOT1410013831
21.952 TL 27.440 TL %20
24.144 TL 30.180 TL %20
Takım İçeriği
Konsol ( Aynalı )1 x 21.952 TL
Toplam
24.144 TL
27.440 TL
21.952 TL
27.440 TL
Konsol ( Aynalı )
24.144 TL
21.952 TL
24.144 TL
21.952 TL
Toplam
21.952 TL24.144 TL

Ürün Özellikleri

Şık ve fonksiyonel Severus Antrasit Konsol ve Aynası, Konsol Modelleri arasında öne çıkan bir seçenek. Detaylar ve ürünler için linke tıklayın! Keşfedin!

Severus Antrasit Konsol ve Aynası, şıklığı ve fonksiyonelliği bir araya getiren mükemmel bir tamamlayıcıdır. Yüksek kaliteli antrasit renkli malzemelerden üretilmiştir ve modern bir tasarıma sahiptir. Konsol, geniş depolama alanı ve şık çekmeceleri ile evinizde düzeni sağlar. Ayna, odanın daha geniş ve ferah görünmesini sağlarken, aynı zamanda dekoratif bir unsura dönüşür. Severus Antrasit Konsol ve Aynası, oturma odası, yatak odası veya giriş alanı gibi farklı mekanlarda şıklık ve kullanışlılık sunar. Zarif detayları ve kaliteli işçiliği ile dikkat çeken bu ürün, evinizin dekorasyonunu tamamlayacak mükemmel bir seçimdir.

İnegölsofa Severus Antrasit Yemek Odası Takımı (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 1 Adet Konsol ve Aynasından oluşmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Konsol ( Aynalı )2084874

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 2 Kasım 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı