Seray Konsol - İnegölSofa
En Yeni Model

Seray Konsol

YOT1410017883
11.211 TL 13.410 TL %17
12.331 TL 14.750 TL %17
Takım İçeriği
Aynalı Konsol1 x 11.211 TL
Toplam
12.331 TL
13.410 TL
11.211 TL
13.410 TL
Aynalı Konsol
12.331 TL
11.211 TL
12.331 TL
11.211 TL
Toplam
11.211 TL12.331 TL

Ürün Özellikleri

Şık ve zarif Seray Aytaşı Yemek Odası Takımı, Yemek Masası Takımı ile yemek alanınıza sofistike bir dokunuş katıyor. Sitemizi incelemek için linke tıkla!

Seray Aytaşı Yemek Odası Takımı, şık ve zarif tasarımıyla yemek alanınıza sofistike bir dokunuş katıyor. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan takım, sağlamlığı ve dayanıklılığıyla uzun ömürlü bir kullanım sunar. Modern çizgileri ve detaylarıyla dikkat çeken yemek masası, rahat ve konforlu sandalyelerle tamamlanmıştır. Ferah ve geniş dolapları, kullanışlı komodinleri ve zarif vitrini ile yemek odanızda düzeni sağlar. Seray Yemek Odası Takımı, estetik ve işlevselliği bir araya getiren şık bir seçimdir.

İnegölsofa Seray Yemek Odası (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Seray Aynalı Konsol, 1 adet Seray Masa (Açılır), 1 adet Seray Sandalye (6 Adet) bulunmaktadır.

Masa Malzemesi : Ayaklar ahşap, Üst tabla E1 Standartlarında Suntalam malzemeden üretilmiştir. Masanın açılır özelliği vardır.

Konsol Malzemesi : E1 Standartlarında Suntalam malzemeden üretilmiştir. Ayaklar Ahşap malzemedir.

Sandalye Malzemesi : Silinebilir kumaş kullanılmıştır. Ayaklar Ahşap malzemedir.

Ahşap Bakım/Temizlik Önerisi : Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Demonte Parçalar : Tüm parçalar demonte gönderilir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Aynalı Konsol2004580

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 28 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı