En Yeni Model

Seray Aytaşı Şifonyer

YOT1410017891
11.970 TL 14.963 TL %21
13.167 TL 16.459 TL %21
Takım İçeriği
Aynalı Şifonyer1 x 11.970 TL
Toplam
13.167 TL
14.963 TL
11.970 TL
14.963 TL
Aynalı Şifonyer
13.167 TL
11.970 TL
13.167 TL
11.970 TL
Toplam
11.970 TL13.167 TL

Ürün Özellikleri

Seray Aytaşı Şifonyer, şık ve pratik tasarımıyla yatak odanızı düzenlemenin en iyi yollarından biridir. Aynalı yapısıyla hem fonksiyonel bir kullanım sunar hem de odanıza ferah bir atmosfer katar. Geniş çekmeceleri ve dolaplarıyla giysilerinizi düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan şifonyer, dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımıyla ön plana çıkar. Estetik detayları ve şık dokunuşlarıyla odanızın tarzını tamamlar. Seray Şifonyer ile fonksiyonel ve şık bir yatak odası dekorasyonu elde edebilirsiniz.

İnegölsofa Seray Şifonyer ve Aynası (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Seray Aynalı Şifonyer bulunmaktadır.

Şifonyer: Gövde suntalam malzemeden üretilmiştir. Çekmecelerinde frenli ray sistemi bulunmaktadır. Ayaklar ahşap malzemedir.

Ahşap Bakım/Temizlik Önerisi : Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Demonte Parçalar: Tüm parçalar demonte olarak gönderilmektedir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Aynalı Şifonyer1404588

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Mart 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı