Seray Aytaşı Şifonyer - İnegölSofa
En Yeni Model

Seray Aytaşı Şifonyer

YOT1410017891
8.088 TL 10.110 TL %20
8.904 TL 11.130 TL %20
Takım İçeriği
Aynalı Şifonyer1 x 8.088 TL
Toplam
8.904 TL
10.110 TL
8.088 TL
10.110 TL
Aynalı Şifonyer
8.904 TL
8.088 TL
8.904 TL
8.088 TL
Toplam
8.088 TL8.904 TL

Ürün Özellikleri

Şık ve pratik Seray Aytaşı Şifonyer ile yatak odanızı düzenleyin. Aynalı tasarımı ve geniş depolama alanıyla dikkat çekiyor. Hemen iletişime geçin!      

Seray Aytaşı Şifonyer, şık ve pratik tasarımıyla yatak odanızı düzenlemenin en iyi yollarından biridir. Aynalı yapısıyla hem fonksiyonel bir kullanım sunar hem de odanıza ferah bir atmosfer katar. Geniş çekmeceleri ve dolaplarıyla giysilerinizi düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan şifonyer, dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımıyla ön plana çıkar. Estetik detayları ve şık dokunuşlarıyla odanızın tarzını tamamlar. Seray Şifonyer ile fonksiyonel ve şık bir yatak odası dekorasyonu elde edebilirsiniz.

İnegölsofa Seray Şifonyer ve Aynası (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Seray Aynalı Şifonyer bulunmaktadır.

Şifonyer: Gövde suntalam malzemeden üretilmiştir. Çekmecelerinde frenli ray sistemi bulunmaktadır. Ayaklar ahşap malzemedir.

Ahşap Bakım/Temizlik Önerisi : Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Demonte Parçalar: Tüm parçalar demonte olarak gönderilmektedir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Aynalı Şifonyer1404588

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 28 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı