En Yeni Model

Seray Aytaşı Orta Sehpa

TU1410017924
5.198 TL 5.775 TL %10
5.718 TL 6.353 TL %10
Takım İçeriği
Orta Sehpa1 x 5.198 TL
Toplam
5.718 TL
5.775 TL
5.198 TL
5.775 TL
Orta Sehpa
5.718 TL
5.198 TL
5.718 TL
5.198 TL
Toplam
5.198 TL5.718 TL

Ürün Özellikleri

Seray Aytaşı Orta Sehpa, yaşam alanınızı tamamlamak için mükemmel bir seçenektir. Şık ve zarif tasarımıyla dikkat çeken orta sehpa, odanızın merkezi noktasına estetik bir dokunuş katmaktadır. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan ürün, dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımıyla öne çıkar. Geniş bir tablaya sahip olan orta sehpa, dergilerinizi, kumandalarınızı ve diğer eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar. Aynı zamanda şık detaylarıyla dekorasyonunuza şıklık ve zarafet katar. Seray Tamamlayıcı Ürün ile yaşam alanınızı tamamlayın ve konforun tadını çıkarın.

İnegölsofa Seray Orta Sehpa (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Seray Orta Sehpa bulunmaktadır.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 10 Haziran 2024 - 20 Haziran 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı