En Yeni Model

Seray Aytaşı Komodin

YOT1410017890
4.004 TL 5.005 TL %20
4.404 TL 5.505 TL %20
Takım İçeriği
Komodin1 x 4.004 TL
Toplam
4.404 TL
5.005 TL
4.004 TL
5.005 TL
Komodin
4.404 TL
4.004 TL
4.404 TL
4.004 TL
Toplam
4.004 TL4.404 TL

Ürün Özellikleri

Seray Aytaşı Komodin, şık ve kullanışlı tasarımıyla yatak odanızı tamamlayacak mükemmel bir tamamlayıcı aksesuardır. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan komodin, dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım sunar. Geniş depolama alanı sayesinde kişisel eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Estetik çizgileri ve zarif detaylarıyla odanıza şıklık katar. Fonksiyonel çekmece ve dolap alanlarıyla günlük ihtiyaçlarınızı kolayca erişebilirsiniz. Seray Komodin, tarzınızı yansıtan modern bir dokunuş sağlar.

İnegölsofa Seray Komodin (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Seray Komodin bulunmaktadır.

Komodin: Gövde suntalam malzemeden üretilmiştir. Çekmecelerinde frenli ray sistemi bulunmaktadır. Ayaklar ahşap malzemedir.

Ahşap Bakım/Temizlik Önerisi : Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Demonte Parçalar: Tüm parçalar demonte olarak gönderilmektedir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Komodin604647

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 16 Haziran 2024 - 26 Haziran 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı