Seray Aytaşı Gardırop - İnegölSofa
En Yeni Model

Seray Aytaşı Gardırop

YOT1410017888
29.200 TL 36.500 TL %20
32.120 TL 40.150 TL %20
Takım İçeriği
6 Kapılı Dolap1 x 29.200 TL
Toplam
32.120 TL
36.500 TL
29.200 TL
36.500 TL
6 Kapılı Dolap
32.120 TL
29.200 TL
32.120 TL
29.200 TL
Toplam
29.200 TL32.120 TL

Ürün Özellikleri

Şık ve işlevsel Seray Aytaşı Gardırop, eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamak için ideal. Detaylar ve ürün seçenekleri için sitemizi inceleyin!       

Seray Aytaşı Gardırop, şık ve işlevsel bir gardırop çözümü sunar. Kapaklı tasarımıyla eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan gardırop, dayanıklılık ve uzun ömürlü kullanım sağlar. Geniş iç hacmi ve farklı bölmeleriyle kıyafetlerinizi düzenli bir şekilde organize etmenizi kolaylaştırır. Gardırop içerisinde bulunan askılıklar ve raflar, eşyalarınızı düzenli bir şekilde yerleştirmenizi sağlar. Seray Gardırop, şıklık ve kullanışlılık arayanlar için ideal bir seçimdir.

İnegölsofa Seray 6 Kapılı Dolap (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Seray 6 Kapılı Dolap bulunmaktadır.

Gardırop; Suntalam malzemeden üretilmiştir. Gardırop 6 kapılıdır. Ön Yüzeylerde ceviz renk detaylar ve cam ayna kullanılmıştır.

Ahşap Bakım/Temizlik Önerisi : Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Demonte Parçalar: Tüm parçalar demonte olarak gönderilmektedir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
6 Kapılı Dolap26263223

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı