Sedef Sandalye (6 Adet) - İNEGÖLSOFA
Web Sitesine Özel

Sedef Sandalye (6 Adet)

YOT1410013377
8.502 TL 9.590 TL %12
9.388 TL 10.590 TL %12
Takım İçeriği
Sandalye (6 Adet)1 x 8.502 TL
Toplam
9.388 TL
9.590 TL
8.502 TL
9.590 TL
Sandalye (6 Adet)
9.388 TL
8.502 TL
9.388 TL
8.502 TL
Toplam
8.502 TL9.388 TL

Ürün Özellikleri

İnegölsofa Sedef Sandalye (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 6 adet sandalyeden oluşmaktadır.

Sandalye Kumaş Özelliği İthal kadife kumaş kullanılmıştır.

Sandalye Font Malzemesi Masif ahşap karkas üzerine döşeme yapılarak üretilmiştir.

Sandalye Tipi Tasarım

Ahşap Bakım/Temizlik Önerisi Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Yüzeyin uzun süre su ile temasından kaçınınız.

Ek Bilgiler Tasarımın hayatı farklı kılan yanlarını keşfedin. Baktıkça estetik duygularınız coşsun, dokundukça zerafeti ve letafeti hissedin. Kendiniz olmayı kendinizle kalmayı en çok zamanın içinde fark edeceksiniz. Armani ile zamanın en başlangıcındasınız.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Sandalye (6 Adet)495090

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 23 Nisan 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı