Sedef Kapaklı Gardırop

YOT1410022732
24.000 TL 30.000 TL %20
26.400 TL 33.000 TL %20
Takım İçeriği
Dolap1 x 24.000 TL
Toplam
26.400 TL
30.000 TL
24.000 TL
30.000 TL
Dolap
26.400 TL
24.000 TL
26.400 TL
24.000 TL
Toplam
24.000 TL26.400 TL

Ürün Özellikleri

Sedef Kapaklı Gardırop, İnegöl Sofa'nın estetik tasarım anlayışını yatak odanıza taşıyan birinci sınıf bir mobilyadır. Ceviz tonlarındaki ahşap detayları ve kapaklı dizaynı ile dikkat çeken bu gardırop, hem şıklığı hem de fonksiyonelliği bir araya getiriyor. Geniş iç hacmi ve zarif tasarımı ile Sedef, giyim eşyalarınızı düzenlemenin yanı sıra odanıza modern bir atmosfer katıyor. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiş olan Sedef Kapaklı Gardırop, dayanıklılığı ve estetik tasarımıyla öne çıkarken, geniş depolama alanları sayesinde düzeni sağlar. İnegöl Sofa'nın uzman tasarım ekibi tarafından özenle hazırlanan bu gardırop, yatak odanızı zarafetle buluşturarak şık bir yaşam alanı yaratmanıza yardımcı oluyor.

Sedef Yatak Odası (İNEGÖL MOBİLYASİ)

Takım içeriğinde 1 adet Sedef Dolap bulunmaktadır.

Gardırop MDF Üzeri Lake Boyalıdır. Raflar Koton Malzemedir. Kapaklarda Fren Sistemi Kullanılmıştır.

Bakım Mobilyalarınızı Nemli Bir Bez İle Silerek Temizliğini Yapabilirsiniz. Direk Güneş Işığından Koruyunuz. 

Sıcak Yüzeylerin Ve Suyun Uzun Süre Temasından Kaçınınız. Kesinlikle Çamaşır Suyu Kullanmayınız.

Demonte Parçalar Tüm Parçalar Demonte Olarak Gönderilmektedir. 

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Dolap27465227

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Haziran 2024 - 19 Haziran 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı