Web Sitesine Özel

Sedef Duvar Tv Ünitesi

TU1410003393
15.000 TL 18.750 TL %20
16.500 TL 20.625 TL %20
Takım İçeriği
TV Ünitesi1 x 15.000 TL
Toplam
16.500 TL
18.750 TL
15.000 TL
18.750 TL
TV Ünitesi
16.500 TL
15.000 TL
16.500 TL
15.000 TL
Toplam
15.000 TL16.500 TL

Ürün Özellikleri

Sedef Duvar TV Ünitesi, modern bir tasarıma sahip olan şık ve işlevsel bir üründür. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olup dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Bu ünite, televizyonunuzu sergilemek ve aynı zamanda dekoratif eşyalarınızı saklamak için ideal bir seçimdir. Geniş depolama alanları, kitaplarınızı, elektronik cihazlarınızı ve diğer eşyalarınızı düzenli bir şekilde yerleştirmenizi sağlar. Modern tasarımıyla her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlar. Sedef Duvar TV Ünitesi, yaşam alanınıza zarif bir dokunuş katarken aynı zamanda kullanışlı bir depolama çözümü sunar.

İnegölsofa Sedef Tv Ünitesi (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: Tv Alt Blok ve Üst Raf'tan oluşmaktadır.

Demonte Parçalar: Tüm parçalar demonte olarak gönderilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir. 

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
TV Ünitesi2054747

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Haziran 2024 - 17 Haziran 2024

Ücretsiz

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı