Web Sitesine Özel

Seda Yemek Masası

YOT1410012100
13.000 TL 16.250 TL %20
14.300 TL 17.875 TL %20
Takım İçeriği
Masa1 x 13.000 TL
Toplam
14.300 TL
16.250 TL
13.000 TL
16.250 TL
Masa
14.300 TL
13.000 TL
14.300 TL
13.000 TL
Toplam
13.000 TL14.300 TL

Ürün Özellikleri

         

Seda Yemek Masası, şık ve zarif tasarımıyla yemek odanıza modern bir hava katıyor. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen masa, dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım sağlıyor. 6 kişilik oturma kapasitesine sahip olan masa, geniş yüzeyiyle rahat bir yemek deneyimi sunuyor. Şık ve minimalist tarzıyla her türlü dekorasyona uyum sağlarken, sade ve şık tasarımıyla odanızı tamamlıyor. Seda Masa, kaliteli malzeme kullanımı ve estetik tasarımıyla yemek alanınızı mükemmelleştiriyor.

Seda Yemek Odası ( İnegöl Mobilyası )

Takım İçeriği: 1 Adet Yemek Masası

Yemek Masası Üst tabla mdf malzeme üzerine ayna konularak üretilmiştir. Ayaklar metal malzeme üzeri krom kaplamadır. Ayak kenarları MDF malzeme üzeri lake boyalıdır. Cnc işçiliği ve ayna ile dekore edilmiştir.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 14 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı