Web Sitesine Özel

Seda Sandalye Seti 6 Adet

YOT1410012102
24.000 TL 30.000 TL %20
26.400 TL 33.000 TL %20
Takım İçeriği
Sandalye (6 Adet)1 x 24.000 TL
Toplam
26.400 TL
30.000 TL
24.000 TL
30.000 TL
Sandalye (6 Adet)
26.400 TL
24.000 TL
26.400 TL
24.000 TL
Toplam
24.000 TL26.400 TL

Ürün Özellikleri


Seda Sandalye Seti 6 Adet, rahatlık ve şıklığı bir araya getiren mükemmel bir yaşam odası seçeneğidir. Set halinde sunulan 6 adet sandalye, kaliteli malzeme ve özenli işçilikle üretilmiştir. Ergonomik tasarımı sayesinde uzun süreli oturumlarda bile konfor sağlar. Modern tarzıyla her türlü dekorasyona uyum sağlayan sandalyeler, dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım sunar. Yumuşak minderleri ve sağlam ayakları ile hem şıklığı hem de dayanıklılığı bir arada sunar. Seda Sandalye, yaşam alanınıza zarif bir dokunuş katarak keyifli ve konforlu bir oturma deneyimi sunar.

Seda Yemek Odası ( İnegöl Mobilyası )

Takım İçeriği: 6 Adet Sandalye'den oluşmaktadır.

Sandalye Ayaklar metal malzeme üzeri krom kaplamadır.

Sandalye Kumaşı İthal kumaş kullanılmıştır.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Ek Bilgiler: Konsol aynası duvara monte edilebilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 26 Mart 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı