Web Sitesine Özel

Seda Aynalı Konsol

YOT1410012101
17.340 TL 21.675 TL %20
19.074 TL 23.843 TL %21
Takım İçeriği
Konsol ( Aynalı )1 x 17.340 TL
Toplam
19.074 TL
21.675 TL
17.340 TL
21.675 TL
Konsol ( Aynalı )
19.074 TL
17.340 TL
19.074 TL
17.340 TL
Toplam
17.340 TL19.074 TL

Ürün Özellikleri

     

Seda Aynalı Konsol, şık tasarımı ve kullanışlı yapısıyla yaşam alanınıza estetik bir dokunuş katıyor. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan konsol, dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım sağlıyor. Geniş çekmeceleri ve raflarıyla depolama ihtiyaçlarınızı karşılarken, ayna detayı da odanızın daha geniş ve ferah görünmesini sağlıyor. Seda Konsol Aynalı, minimalist ve modern tarzıyla her türlü dekorasyona uyum sağlıyor ve odanıza şıklık katıyor.

Seda Yemek Odası ( İnegöl Mobilyası )

Takım İçeriği: 1 Adet Konsol ve Aynası

Konsol 1.sınıf suntalam malzemeden üretilmiştir. Ayaklar metal malzeme üzeri krom kaplamadır. Gövde suntalam malzemedir. Yan yüzeyler ile çekmece önleri MDF malzeme üzeri lake boyalıdır ve Cnc işçiliği ve ayna ile dekore edilmiştir.Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Ek Bilgiler: Konsol aynası duvara monte edilebilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 20 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı