Web Sitesine Özel

Seda Antrasit Orta Sehpa

TU1410004846
7.203 TL 8.375 TL %14
7.923 TL 9.213 TL %15
Takım İçeriği
Orta Sehpa1 x 7.203 TL
Toplam
7.923 TL
8.375 TL
7.203 TL
8.375 TL
Orta Sehpa
7.923 TL
7.203 TL
7.923 TL
7.203 TL
Toplam
7.203 TL7.923 TL

Ürün Özellikleri

Seda Antrasit Orta Sehpa, yaşam alanınıza şıklık ve işlevsellik katacak mükemmel bir tamamlayıcı aksesuardır. Modern tasarımıyla dikkat çeken sehpa, minimalist bir tarzı benimseyenler için ideal bir tercihtir. Dayanıklı malzemelerden üretilmiş olup uzun ömürlü kullanım sunar. Geniş bir yüzeye sahip olan sehpa, kitaplarınızı, dergilerinizi veya dekoratif objelerinizi sergilemek için idealdir. Ayrıca, altında bulunan depolama bölmesi sayesinde eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Seda Orta Sehpa, zarif tasarımıyla oturma odanızı tamamlarken, işlevsel özellikleriyle de pratik bir kullanım sunar.

Seda Orta Sehpa (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 1 Nisan 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı