Saruhan Tek Çekmeceli Komodin - İnegölSofa
En Yeni Model

Saruhan Tek Çekmeceli Komodin

YOT1410017959
3.192 TL 3.990 TL %20
3.512 TL 4.390 TL %20
Takım İçeriği
Komodin1 x 3.192 TL
Toplam
3.512 TL
3.990 TL
3.192 TL
3.990 TL
Komodin
3.512 TL
3.192 TL
3.512 TL
3.192 TL
Toplam
3.192 TL3.512 TL

Ürün Özellikleri

Şık ve pratik Saruhan Tek Çekmeceli Komodin modelleriyle yatak odanızı düzenleyin. Fonksiyonel depolama alanı ve modern tasarımıyla odanıza şıklık katın.

Saruhan Tek Çekmeceli Komodin, şık ve pratik tasarımıyla yatak odanızın tamamlayıcı bir parçasıdır. İhtiyaçlarınıza yönelik düşünülmüş geniş bir depolama alanı sunar. Kitaplarınızı, gözlüklerinizi veya diğer kişisel eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Dayanıklı malzeme ve sağlam yapısı, uzun süreli kullanım için idealdir. Estetik çizgileri ve modern tasarımıyla odanıza şıklık katar. Saruhan Komodin, fonksiyonelliği ve estetiği bir araya getirerek yatak odanızı tamamlayan bir parçadır.

İnegölsofa Saruhan Komodin (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Saruhan Komodin bulunmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Komodin604745

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 26 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı