Saruhan Boy Aynalı Şifonyer - İnegölSofa
En Yeni Model

Saruhan Boy Aynalı Şifonyer

YOT1410017960
8.808 TL 11.010 TL %20
9.696 TL 12.120 TL %20
Takım İçeriği
Aynalı Şifonyer1 x 8.808 TL
Toplam
9.696 TL
11.010 TL
8.808 TL
11.010 TL
Aynalı Şifonyer
9.696 TL
8.808 TL
9.696 TL
8.808 TL
Toplam
8.808 TL9.696 TL

Ürün Özellikleri

Şık ve kullanışlı Saruhan Boy Aynalı Şifonyer, odanızın vazgeçilmez parçası olacak. Geniş alanı ve boy aynasıyla pratiklik ve şıklığı bir arada sunuyor. 

Saruhan Boy Aynalı Şifonyer, beyaz renkli şık tasarımıyla yatak odanızın vazgeçilmez bir parçası olacak. Geniş ve kullanışlı çekmece ve dolap bölmeleriyle ihtiyaçlarınıza yönelik depolama alanı sağlar. Boy aynası, makyaj yaparken veya kıyafetlerinizi düzenlerken size pratiklik sağlar. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilen şifonyer, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Beyaz rengi, odanıza ferah bir atmosfer katar. Saruhan Aynalı Şifonyer, şıklığı ve fonksiyonelliği bir araya getirerek yatak odanızı tamamlar.

İnegölsofa Saruhan Şifonyer ve Aynası (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Saruhan Aynalı Şifonyer bulunmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Aynalı Şifonyer1424785

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 31 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı