Saruhan Bazalı Karyola - İnegölSofa
En Yeni Model

Saruhan Bazalı Karyola

YOT1410017958
12.584 TL 15.730 TL %20
13.848 TL 17.310 TL %20
Takım İçeriği
Karyola Bazalı1 x 12.584 TL
Toplam
13.848 TL
15.730 TL
12.584 TL
15.730 TL
Karyola Bazalı
13.848 TL
12.584 TL
13.848 TL
12.584 TL
Toplam
12.584 TL13.848 TL

Ürün Özellikleri

Şık ve konforlu Saruhan Bazalı Karyola modelleriyle yatak odanıza estetik bir dokunuş yapın. Uyku konforunu en üst düzeye çıkarın. Hemen iletişime geçin!

Saruhan Bazalı Karyola, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş şık bir tasarıma sahip olan bir karyoladır. Rahat bir uyku deneyimi sunan ergonomik yapısı ve sağlam konstrüksiyonu ile dikkat çeker. İnce detayları ve estetik çizgileriyle odanıza modern bir görünüm katarken, dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlar. Geniş yatak alanı ve sağlam taşıyıcı sistemi ile konforlu bir uyku deneyimi sunar. Saruhan Karyola, tarzınıza uygun seçenekleri ile yatak odanızı tamamlamak için ideal bir tercihtir.

İnegölsofa Saruhan Karyola (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Saruhan Karyola Bazalı bulunmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Karyola Bazalı197208128

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı