Saruhan Aynalı Gardırop - İnegölSofa
En Yeni Model

Saruhan Aynalı Gardırop

YOT1410017957
21.328 TL 26.660 TL %20
23.464 TL 29.330 TL %20
Takım İçeriği
Dolap1 x 21.328 TL
Toplam
23.464 TL
26.660 TL
21.328 TL
26.660 TL
Dolap
23.464 TL
21.328 TL
23.464 TL
21.328 TL
Toplam
21.328 TL23.464 TL

Ürün Özellikleri

Fonksiyonel ve şık Saruhan Aynalı Gardırop ile giysilerinizi düzenli bir şekilde saklayın. Kaliteli dolap için doğru adres! Fiyatlar için iletişime geçin!

Saruhan Aynalı Gardırop, fonksiyonellik ve şıklığı bir araya getiren kullanışlı bir dolaptır. Geniş iç hacmi ve çeşitli bölmeleri sayesinde giysilerinizi düzenli bir şekilde saklamanıza olanak sağlar. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan Saruhan Gardırop, dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım sunar. Şık tasarımıyla her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlar ve odanıza modern bir hava katar. Kolay montaj özelliği sayesinde hızlı bir şekilde kullanıma hazır hale gelir. Saruhan Gardırop, geniş saklama alanı ve şık görünümü ile ihtiyaçlarınızı karşılamak için ideal bir seçimdir.

İnegölsofa Saruhan Dolap (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Saruhan Dolap bulunmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Dolap26166212

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 31 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı