Web Sitesine Özel

Rüya Tekli Koltuk

KT1410006761
9.306 TL 11.633 TL %21
10.237 TL 12.796 TL %20
Takım İçeriği
1'li Koltuk1 x 9.306 TL
Toplam
10.237 TL
11.633 TL
9.306 TL
11.633 TL
1'li Koltuk
10.237 TL
9.306 TL
10.237 TL
9.306 TL
Toplam
9.306 TL10.237 TL

Ürün Özellikleri


Rüya Tekli Koltuk, şık tasarımı ve konforuyla yaşam alanlarınıza ferah bir hava katıyor. Tekli berjer olarak tasarlanan ürün, modern ve zarif çizgileriyle dikkat çekiyor. Yumuşak minderleri ve ergonomik yapısı sayesinde rahat bir oturma deneyimi sunuyor. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Rüya 1'li Koltuk, uzun ömürlü ve dayanıklı bir kullanım sağlıyor. Farklı renk ve kumaş seçenekleriyle dekorasyonunuzla uyumlu bir seçim yapabilirsiniz. Evlerinize şıklık ve konfor katmak için ideal bir tercih.

İnegölsofa Rüya Berjer (İnegöl Mobilyası) 

Takım İçeriği: 1 adet berjerden oluşmaktadır.

Kumaş İçeriği: Temizlenebilme özelliğine sahip ve leke tutmaz, 1. Sınıf kaliteli döşeme kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Özelliği: Temizlenebilir.

Fonksiyon Özelliği: Yataklı ve sandıklı değildir.

İskelet Malzemesi: Fırınlanmış %100 masif kayın ağacından üretilmiştir.

Oturum Yumuşaklığı: Yumuşak

Oturum Minderi Malzemesi: ... dansite sünger kullanılmıştır.

Ayak Malzemesi: Metal malzemeden üretilmiştir.

Demonte Parçalar Ayaklar demonte gönderilmektedir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 26 Mart 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı