Rüya Koltuk Takımı (3+3+1) - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Rüya Koltuk Takımı (3+3+1)

KT1410003593
44.990 TL 62.266 TL %28
49.485 TL 68.491 TL %28
Takım İçeriği
Rüya Koltuk Takımı (3+3+1)1 x 44.990 TL
3'lü Koltuk 2 adet
1'li Koltuk 1 adet
Toplam
49.485 TL
62.266 TL
44.990 TL
62.266 TL
Rüya Koltuk Takımı (3+3+1)
3'lü Koltuk 2 adet
1'li Koltuk 1 adet
44.990 TL
44.990 TL
3'lü Koltuk
23.052 TL
20.957 TL
1'li Koltuk
8.689 TL
7.899 TL
Toplam
44.990 TL49.485 TL

Ürün Özellikleri

Rüya Koltuk Takımı, modern tasarımıyla dikkat çeken bir seçenek. Geniş oturma alanı ve rahat minderleriyle konforlu bir deneyim sunuyor. Hemen Keşfedin! 

Rüya Koltuk Takımı, modern tasarımıyla yaşam alanlarınıza şıklık katıyor. İki adet 3'lü koltuk ve bir adet tekli koltuktan oluşan bu takım, geniş oturma alanı ve konforlu minderleriyle size rahat bir deneyim sunuyor. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan koltuk takımı, dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımıyla ön plana çıkıyor. Şık detayları, zarif çizgileri ve modern renk seçenekleriyle dekorasyonunuza uyum sağlayarak şık bir atmosfer yaratmanıza yardımcı oluyor. Rüya Koltuk Takımı, hem estetik görünümüyle göz dolduruyor hem de konforlu oturma deneyimi sunuyor.

İnegölsofa Rüya Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyası) 

Takım İçeriği: 3+3+1'den oluşmaktadır.

Kumaş İçeriği: Temizlenebilme özelliğine sahip ve leke tutmaz, 1. Sınıf kaliteli döşeme kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Özelliği: Temizlenebilir.

Fonksiyon Özelliği: Yataklı ve sandıklı değildir.

İskelet Malzemesi: Fırınlanmış %100 masif kayın ağacından üretilmiştir.

Oturum Yumuşaklığı: Yumuşak

Oturum Minderi Malzemesi: ... dansite sünger kullanılmıştır.

Ayak Malzemesi: Metal malzemeden üretilmiştir.

Demonte Parçalar Ayaklar demonte gönderilmektedir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı