Web Sitesine Özel

Rüya Gri Üçlü Koltuk

KT1410006760
25.584 TL 31.980 TL %20
28.142 TL 35.178 TL %21
Takım İçeriği
3'lü Koltuk1 x 25.584 TL
Toplam
28.142 TL
31.980 TL
25.584 TL
31.980 TL
3'lü Koltuk
28.142 TL
25.584 TL
28.142 TL
25.584 TL
Toplam
25.584 TL28.142 TL

Ürün Özellikleri


Rüya Gri Üçlü Koltuk, modern tasarımı ve konforlu yapısıyla yaşam alanlarınıza şıklık katıyor. Geniş oturma alanı ve rahat minderleri sayesinde aileniz ve misafirlerinizle keyifli bir oturma deneyimi yaşayabilirsiniz. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen koltuk, uzun ömürlü kullanım sağlar. Şık detayları ve zarif çizgileriyle dekorasyonunuza uyum sağlar. Farklı renk ve kumaş seçenekleriyle tarzınıza ve zevkinize uygun bir seçim yapabilirsiniz. Rüya 3'lü Koltuk, hem estetik görünümüyle göz doldurur hem de konforuyla memnuniyetinizi sağlar.

İnegölsofa Rüya Üçlü Koltuk (İnegöl Mobilyası) 

Takım İçeriği: 1 adet üçlü koltuktan oluşmaktadır.

Kumaş İçeriği: Temizlenebilme özelliğine sahip ve leke tutmaz, 1. Sınıf kaliteli döşeme kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Özelliği: Temizlenebilir.

Fonksiyon Özelliği: Yataklı ve sandıklı değildir.

İskelet Malzemesi: Fırınlanmış %100 masif kayın ağacından üretilmiştir.

Oturum Yumuşaklığı: Yumuşak

Oturum Minderi Malzemesi: ... dansite sünger kullanılmıştır.

Ayak Malzemesi: Metal malzemeden üretilmiştir.

Demonte Parçalar Ayaklar demonte gönderilmektedir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 20 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı