Web Sitesine Özel

Ruby Tekli Berjer

KT1410007182
10.500 TL 13.125 TL %20
11.550 TL 14.438 TL %21
Takım İçeriği
Berjer1 x 10.500 TL
Toplam
11.550 TL
13.125 TL
10.500 TL
13.125 TL
Berjer
11.550 TL
10.500 TL
11.550 TL
10.500 TL
Toplam
10.500 TL11.550 TL

Ürün Özellikleri

    

Ruby Tekli Berjer, modern tasarımı ve konforlu yapısıyla öne çıkan bir parçadır. Döner özelliği sayesinde istediğiniz yöne dönerek daha esnek bir oturma deneyimi sunar. Ergonomik tasarımıyla vücut şeklinize uyum sağlar ve rahatlıkla dinlenmenizi sağlar. Üstün kaliteli malzemelerden üretilmiş olan Ruby Berjer, uzun ömürlü kullanım için tasarlanmıştır. Şık detaylarla bezeli olan berjer, oturma odanızın tarzını tamamlar. Modern ve şık bir görünüm isteyenler için ideal bir seçimdir.

İnegölsofa Ruby Berjer (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 1 adet Berjerden oluşmaktadır.

Ruby berjer, modern, rahatlık ve konforu sevenlere hitap eden bir koltuk takımıdır.

Renk değişikliği yapabilirsiniz.

İskelet fırınlanmış gürgen ağacı malzemesinden yapılmıştır.

İskelet ağaçlarının nemi 10 dereceye kadar düşürülmüştür.

Oturum yumuşaklığı orta serttir.

Oturum minderi malzemesi 32 DNS soft sünger kullanılmıştır.

Ayak malzemesi ahşap malzemeden üretilmiştir.

Ayak ve kasa renk seçenekleri bulunmaktadır.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Berjer858590

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 4 Temmuz 2024 - 14 Temmuz 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı