Rose Duvar Tv Ünitesi - İnegölSofa

Rose Duvar Tv Ünitesi

TU1410009591
10.990 TL 12.680 TL %14
12.090 TL 13.950 TL %14
Takım İçeriği
TV Ünitesi1 x 10.990 TL
Toplam
12.090 TL
12.680 TL
10.990 TL
12.680 TL
TV Ünitesi
12.090 TL
10.990 TL
12.090 TL
10.990 TL
Toplam
10.990 TL12.090 TL

Ürün Özellikleri

Salonunuz için şık ve fonksiyonel bir tercih: Rose Modern Duvar TV Ünitesi ile modern tarzı evinize taşıyın. Bilgi almak için iletişime geçin kaçırmayın!

Rose Modern Duvar TV Ünitesi, şık ve fonksiyonel tasarımıyla salonlarınıza estetik bir atmosfer kazandırıyor. Televizyonunuzu güvenle yerleştirebileceğiniz geniş ve sağlam ünite, aynı zamanda dekoratif eşyalarınız için de ideal alanlar sunar. Kitaplarınızı, koleksiyonlarınızı veya fotoğraflarınızı sergilemek için raf ve vitrin bölmeleri kullanabilirsiniz. Kaliteli malzemelerin özenli işçilikle birleştiği bu ünite, uzun ömürlü kullanım sağlar. Şıklığı ve fonksiyonelliği bir arada arayanlar için Rose Modern Duvar TV Ünitesi ideal bir seçimdir.

Rose Tv Ünitesi (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 1 Adet Tv Ünitesinden oluşmaktadır.

TV Ünitesi Malzemesi Ürün 1. sınıf E1 kaliteli suntalam panelden, ayaklar plastikten üretilmiştir.

Üst tabla mermer desenli suntalamdan üretilmiştir 

Kapak yüzeylerinde mdf profil ve altın kaplı profil kullanılmıştır. 

Kapaklarda yavaşlatıcı özelliği olan menteşe bulunmaktadır.Çekmecelerde Frenli ray kullanılmıştır.Ürün demonte olarak gönderilmektedir.

Teslimat Tutarı: ÜcretsizDemonte Parçalar: 

Tüm parçalar demonte olarak gönderilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan İnegölsofa tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir. 

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
TV Ünitesi2054558

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı