Rose Aytaşı Orta Sehpa - İnegölSofa

Rose Aytaşı Orta Sehpa

TU1410012893
2.590 TL 2.960 TL %13
2.853 TL 3.260 TL %13
Takım İçeriği
Orta Sehpa1 x 2.590 TL
Toplam
2.853 TL
2.960 TL
2.590 TL
2.960 TL
Orta Sehpa
2.853 TL
2.590 TL
2.853 TL
2.590 TL
Toplam
2.590 TL2.853 TL

Ürün Özellikleri

Evinize modern bir dokunuş katın. Zarif tasarıma sahip Rose Aytaşı Orta Sehpa ile yaşam alanlarınızı şıklıkla tamamlayın. Detaylar için hemen İnceleyin! 

Rose Aytaşı Orta Sehpa, modern ve şık tasarımıyla yaşam alanlarına zarif bir dokunuş katıyor. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan sehpa, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geniş ve kullanışlı tabla yüzeyi, dergi, kitap veya dekoratif objeler gibi eşyalarınızı düzenlemek için idealdir. Şık metal ayakları ise sağlam ve stabil bir duruş sağlar. Salonunuzun odak noktası olacak Rose Orta Sehpa ile keyifli bir ortam yaratın.

İnegölsofa Rose Orta Sehpa (İnegöl Mobilyası)


ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Orta Sehpa1204470

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı