Roma Yemek Odası Takımı - İnegölSofa
Mağazada Var

Roma Yemek Odası Takımı

YOT1410002780
50.591 TL 73.310 TL %31
55.650 TL 80.640 TL %31
Takım İçeriği
Roma Yemek Odası Takımı1 x 50.591 TL
Konsol Ayna 1 adet
Masa (Açılır) 1 adet
Sandalye (6 Adet) 1 adet
Toplam
55.650 TL
73.310 TL
50.591 TL
73.310 TL
Roma Yemek Odası Takımı
Konsol Ayna 1 adet
Masa (Açılır) 1 adet
Sandalye (6 Adet) 1 adet
50.591 TL
50.591 TL
Konsol Ayna
27.128 TL
24.664 TL
Masa (Açılır)
16.496 TL
15.000 TL
Sandalye (6 Adet)
20.888 TL
18.984 TL
Toplam
50.591 TL55.650 TL

Ürün Özellikleri

Modern Yemek Odası Takımı ile yemek alanlarınıza şıklık ve rahatlık katın. Kaliteli malzemeler, şık tasarım, uzun ömürlü kullanım. Hemen inceleyin!      

Roma Yemek Odası Takımı, şıklığı ve rahatlığı bir araya getiren modern tasarımıyla yemek alanlarınıza sofistike bir hava katıyor. Kaliteli malzemelerle üretilmiş olan bu takım, uzun ömürlü kullanım sağlar. Set, modern yemek masası, konforlu sandalyeler ve şık bir vitrin ünitesini içerir. Roma Yemek Odası Takımı, zarif detayları ve minimalist çizgileriyle dikkat çekiyor. Şık renk seçenekleriyle dekorasyonunuza uyum sağlayan bu takım, aynı zamanda işlevsel depolama alanları sunar. Yemek alanlarınızı özel anlarınızın geçtiği sıcak bir mekana dönüştürmek için Roma Yemek Odası Takımı'nı tercih edebilirsiniz.

Roma Yemek Odası Takımı (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği: 1 adet Masa, 6 adet Sandalye, 1 adet Konsol ve Aynasından oluşmaktadır.

Masa Malzemesi: Üst tabla suntalam malzemeden üretilmiştir. Ayakları masif ahşaptır. 

Masa Fonksiyonu: Masa tablası ortadan açılabilir. 

Konsol Malzemesi: Gövde suntalam malzeme ile, ön kapaklar ise MDF üzeri lake boya ile üretilmiştir. Ayaklar ahşap malzemedir. Klapalı kısımlar doğal kaplamadır. 

Sandalye Malzemesi: Ayaklar ahşap malzemeden üretilmiştir. 

Ahşap Bakımı: Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Yüzeyin uzun süre su ile temasından kaçınınız. 

Teslimat Tutarı: Ücretsiz 

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır. 

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir. 

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Konsol Ayna20042147
Masa (Açılır)166/1998678

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı