Roma Siyah Dörtlü Orta Sehpa

TU1410004408
9.563 TL 10.625 TL %10
10.519 TL 11.688 TL %11
Takım İçeriği
Orta Sehpa1 x 9.563 TL
Toplam
10.519 TL
10.625 TL
9.563 TL
10.625 TL
Orta Sehpa
10.519 TL
9.563 TL
10.519 TL
9.563 TL
Toplam
9.563 TL10.519 TL

Ürün Özellikleri

Şık ve modern Roma Siyah Dörtlü Orta Sehpa ile yaşam alanlarınıza zarif bir orta sehpa dokunuşu ekleyin. Bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin! 

Roma Siyah Dörtlü Orta Sehpa, yaşam alanlarınıza modern ve şık bir görünüm katmak için özel olarak tasarlanmıştır. Orta sehpa olarak kullanabileceğiniz bu ürün, zarif siyah rengiyle dikkat çeker. Şık ve minimal tasarımıyla odalarınıza sofistike bir hava katan Roma Siyah 4'lü Tamamlayıcı Ürün, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve uzun ömürlü kullanım sunar. Aynı zamanda kullanışlı bir depolama alanı sunan bu ürün, evinizin düzenini de sağlar. Estetik ve fonksiyonelliği bir araya getiren Roma Siyah 4'lü Tamamlayıcı Ürün ile yaşam alanlarınızı daha şık ve düzenli hale getirebilirsiniz.

Roma Siyah 4'lü Orta Sehpa (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği: Siyah Kaplama Bronz Cam

Üst Ve Alt Tabla Kırılmaz Bronz Camdır.

Şık ve Estetik Bir Sehpa Takımıdır.

Orta Sehpa Ürün Ölçüleri: 88 X 88 X 47

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Haziran 2024 - 17 Haziran 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı