Roma Gold Dörtlü Orta Sehpa

TU1410005423
12.938 TL 14.375 TL %10
14.232 TL 15.813 TL %10
Takım İçeriği
Orta Sehpa1 x 12.938 TL
Toplam
14.232 TL
14.375 TL
12.938 TL
14.375 TL
Orta Sehpa
14.232 TL
12.938 TL
14.232 TL
12.938 TL
Toplam
12.938 TL14.232 TL

Ürün Özellikleri

Roma Gold Dörtlü Orta Sehpa ile yaşam alanlarınıza şıklık katın. Altın varak detaylarıyla modern ve lüks bir tamamlayıcı aksesuar. İnceleyebilirsiniz!   

Roma Gold Dörtlü Orta Sehpa, yaşam alanlarınıza zarafet ve şıklık katan bir tamamlayıcı aksesuardır. Lüks ve modern tasarımı ile dikkat çeken bu sehpa, odalarınıza sofistike bir atmosfer kazandıracaktır. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan Roma Gold Orta Sehpa, dayanıklılığı ve estetiği bir araya getirir. Altın varak detayları ile dikkat çeken bu sehpa, evinizin dekorasyonunu tamamlayarak mekanlarınıza benzersiz bir tarz ve görkemli bir dokunuş katar. Şık detaylar ve zarif tasarımıyla Roma Gold Orta Sehpa, konuklarınızın beğenisini kazanacak ve yaşam alanlarınızda vazgeçilmez bir parça olacak.

Roma Gold 4'lü Orta Sehpa (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği: Metal Gold Kaplama Bronz Aynalı

Üst Ve Alt Tabla Kırılmaz Bronz Aynadır

Ayaklar Metal olup Gold Kaplamadır.

Şık ve Estetik Bir Sehpa Takımıdır.

Orta Sehpa Ürün Ölçüleri: 88 X 88 X 47

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 13 Ağustos 2024 - 23 Ağustos 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı