Rio Keten 2'li Koltuk - İnegölSofa
Mağazada Var

Rio Keten 2'li Koltuk

KT1410012998
24.480 TL 30.600 TL %20
26.928 TL 33.660 TL %20
Takım İçeriği
2'li Koltuk1 x 24.480 TL
Toplam
26.928 TL
30.600 TL
24.480 TL
30.600 TL
2'li Koltuk
26.928 TL
24.480 TL
26.928 TL
24.480 TL
Toplam
24.480 TL26.928 TL

Ürün Özellikleri

Rio Keten 2'li Koltuk, modern tasarımıyla oturma odalarınıza şıklık katıyor. Dayanıklı ve konforlu bir salon takımı parçası. Sitemizi inceleyin ve keşfedin!

Rio Keten 2'li Koltuk, oturma odalarınıza şıklık ve rahatlık katmak için tasarlanmış modern bir salon takımı parçasıdır. Yumuşak sünger dolgusu ve dayanıklı döşeme kumaşıyla uzun süreli kullanıma uygun bir üründür. Şık tasarımı ve ince detaylarıyla dikkat çeker. Zarif çizgileri ve konforlu yapısıyla dinlenme alanlarınızı daha davetkar hale getirir. Rio Keten 2'li Koltuk, kaliteli malzemeleri ve işçiliği ile uzun yıllar boyunca salonlarınızda şıklığını korur.

Rio Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 1 Adet 2'li Koltuk (Düz Sırt)

Ürünü tekil olarak satılmaktadır

Yatak Özelliği: Üçlü koltuklarda sırt geri açılım yatak mekanizması

Kullanılan Sünger: 36 hr soft sünger

Kullanılan Kumaş: Keten ve nubuk kumaş ile üretilmektedir

Ayak Malzemesi: Metal ayak ve ahşap alt kasa

Ayak Rengi: Metal siyah renk

Berjer Özelliği: Döner berjerli

Farklı renk seçenekl'eri

İki farklı kombin 

Profil gürgen iskelet

Kapitone işçilik

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
2'li Koltuk1909975

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı