Rio Duvar Tv Ünitesi - İnegölSofa

Rio Duvar Tv Ünitesi

DVTU1410017176
15.590 TL 18.170 TL %15
17.149 TL 19.987 TL %15
Takım İçeriği
TV Ünitesi1 x 15.590 TL
Toplam
17.149 TL
18.170 TL
15.590 TL
18.170 TL
TV Ünitesi
17.149 TL
15.590 TL
17.149 TL
15.590 TL
Toplam
15.590 TL17.149 TL

Ürün Özellikleri

Şık TV Üniteleri arasında öne çıkan Rio Duvar TV Ünitesi, estetik detayları ve fonksiyonelliği bir araya getirerek yaşam alanınıza değer katıyor.        

Rio Duvar TV Ünitesi, evinize şıklık katarken, modern tasarımı ve fonksiyonel kullanımıyla öne çıkıyor. Şık TV Üniteleri arayanlar için estetik detayları ve geniş depolama alanıyla öne çıkıyor.

Rio Duvar TV Ünitesi, ev dekorasyonunuz için özel olarak tasarlanmış, zarif ve modern bir mobilyadır. Ahşap ve metal detayları, geniş depolama alanı ve şık tasarımıyla dikkat çeken bu ünite, televizyonunuz için ideal bir yer sağlarken aynı zamanda dekoratif objelerinizi sergilemenize olanak tanır. Rio, evinizi düzenlemek ve modern bir atmosfer yaratmak isteyenler için mükemmel bir tercihtir.


Takım içeriğinde 1 adet Rio TV Ünitesi bulunmaktadır.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Ücretsiz

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı