Mağazada Var

Rio Chester Tekli Koltuk

KT1410013003
16.800 TL 21.000 TL %20
18.480 TL 23.100 TL %20
Takım İçeriği
1'li Koltuk1 x 16.800 TL
Toplam
18.480 TL
21.000 TL
16.800 TL
21.000 TL
1'li Koltuk
18.480 TL
16.800 TL
18.480 TL
16.800 TL
Toplam
16.800 TL18.480 TL

Ürün Özellikleri

Rio Chester Tekli Koltuk, şıklığı ve rahatlığı bir araya getiren modern bir berjer koltuktur. Zarif tasarımı ve dayanıklı yapısı ile dikkat çeker. Yüksek kaliteli sünger dolgusu, rahat bir oturma deneyimi sunarken, şık kumaş döşemesi ile dekorasyonunuza şıklık katar. İnce detayları ve özenle seçilmiş malzemeleriyle uzun ömürlü kullanım sağlar. Salonlarınıza, odalarınıza ve dinlenme alanlarınıza ferah ve zarif bir hava katan Rio Chester Berjer Koltuk, rahatlığı ve şıklığı sevenler için ideal bir seçimdir.

   

Rio Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 1 Adet Berjer 

Ürünü tekil olarak satılmaktadır

Yatak Özelliği: Üçlü koltuklarda sırt geri açılım yatak mekanizması

Kullanılan Sünger: 36 hr soft sünger

Kullanılan Kumaş: Keten ve nubuk kumaş ile üretilmektedir

Ayak Malzemesi: Metal ayak ve ahşap alt kasa

Ayak Rengi: Metal siyah renk

Berjer Özelliği: Döner berjerli

Farklı renk seçenekl'eri

İki farklı kombin 

Profil gürgen iskelet

Kapitone işçilik

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
1'li Koltuk909075

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 12 Ağustos 2024 - 22 Ağustos 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı