Mağazada Var

Rio Chester 3'lü Koltuk

KT1410012999
41.120 TL 51.400 TL %20
45.232 TL 56.540 TL %20
Takım İçeriği
3'lü Chester Koltuk1 x 41.120 TL
Toplam
45.232 TL
51.400 TL
41.120 TL
51.400 TL
3'lü Chester Koltuk
45.232 TL
41.120 TL
45.232 TL
41.120 TL
Toplam
41.120 TL45.232 TL

Ürün Özellikleri

 

Rio Chester 3'lü Koltuk, modern tasarımı ve şık detaylarıyla oturma alanlarınıza sofistike bir hava katıyor. Kaliteli malzemelerden üretilen bu koltuk, uzun ömürlü kullanım için tasarlanmıştır. Yumuşak minderleri ve ergonomik yapısı sayesinde rahat bir oturma deneyimi sunar. Geniş iç hacmi ile aile ve misafirleriniz için bolca oturma alanı sağlar. Salonunuzun odak noktası olacak Rio Chester 3'lü Koltuk ile evinizde tarz ve konfor bir arada.

Rİo Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 1 Adet 3'lü Koltuk (Sırt Kapitoneli)

Ürünü tekil olarak satılmaktadır

Yatak Özelliği: Üçlü koltuklarda sırt geri açılım yatak mekanizması

Kullanılan Sünger: 36 hr soft sünger

Kullanılan Kumaş: Keten ve nubuk kumaş ile üretilmektedir

Ayak Malzemesi: Metal ayak ve ahşap alt kasa

Ayak Rengi: Metal siyah renk

Berjer Özelliği: Döner berjerli

Farklı renk seçenekl'eri

İki farklı kombin 

Profil gürgen iskelet

Kapitone işçilik

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3'lü Chester Koltuk2359075

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 4 Ağustos 2024 - 14 Ağustos 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı