Riga Sehpalı Köşe Koltuk - İnegölSofa

Riga Sehpalı Köşe Koltuk

KT1410004342
47.991 TL 68.120 TL %30
52.788 TL 74.930 TL %30
Takım İçeriği
Köşe Koltuk1 x 47.991 TL
Toplam
52.788 TL
68.120 TL
47.991 TL
68.120 TL
Köşe Koltuk
52.788 TL
47.991 TL
52.788 TL
47.991 TL
Toplam
47.991 TL52.788 TL

Ürün Özellikleri

Riga Sehpalı Köşe Koltuk, modern tasarımı ve konforuyla öne çıkıyor. Kaliteli malzemeyle üretilmiş bu köşe takımı, şıklığı ve rahatlığı bir arada sunuyor.

Riga Sehpalı Köşe Koltuk, modern tasarımı ve ferah yapısıyla yaşam alanlarınıza şıklık katıyor. Geniş oturma alanı ve konforlu minderleri sayesinde keyifli bir dinlenme ve oturma deneyimi sunuyor. Kaliteli malzeme ve işçilikle üretilen Riga Köşe Koltuk Takımı, uzun ömürlü kullanım sağlar. Şık dikiş detayları ve zarif ayak tasarımıyla estetik açıdan da beğeni topluyor. Dilediğiniz renk seçeneğiyle dekorasyonunuza uyum sağlar. Riga Köşe Koltuk, fonksiyonelliği ve zarafeti bir araya getiren ideal bir tercihtir.

Takım İçeriği Müzik Sistemli köşe takımından oluşmaktadır.

İskelet Özelliği Fırınlanmış kayın ağacından üretilmiştir.

Kumaş Özelliği: Silinebilir ve leke tutmaz kumaş kullanılmıştır.

Sünger Özelliği: 32 DNS Soft Orta sertlikte sünger kullanılmıştır.

Yatak & Sandık Yatak özelliği bulunmaktadır.

Ayak Özelliği: Metal ayak , Şık Görünüşe sahiptir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Köşe Koltuk310*27010082

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 26 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı