Retro Siyah Orta Sehpa - İnegölSofa
Mağazada Var

Retro Siyah Orta Sehpa

TU1410001351
12.990 TL 15.180 TL %15
14.290 TL 16.700 TL %15
Takım İçeriği
Orta Sehpa1 x 12.990 TL
Toplam
14.290 TL
15.180 TL
12.990 TL
15.180 TL
Orta Sehpa
14.290 TL
12.990 TL
14.290 TL
12.990 TL
Toplam
12.990 TL14.290 TL

Ürün Özellikleri

Retro Siyah Orta Sehpa, şıklığı ve fonksiyonelliği bir araya getiriyor. Sofistike tasarımıyla yaşam alanlarınıza zarif bir dokunuş katın. Hemen inceleyin!

Retro Siyah Orta Sehpa, şıklığı ve fonksiyonelliği mükemmel bir dengeyle bir araya getiriyor. Kaliteli malzeme ve zarif tasarımıyla dikkat çeken bu sehpa, yaşam alanlarınıza sofistike bir hava katıyor. Şık siyah rengi ve detaylı işçiliği ile odanızın görsel çekiciliğini artırırken, kullanışlı alt rafları sayesinde dergi, kitap ve dekoratif aksesuarlarınızı düzenlemek için ideal bir seçenek sunuyor. Retro Siyah Orta Sehpa, modern ve klasik tarzdaki dekorasyonlarla mükemmel bir uyum sağlayarak, yaşam alanlarınızın odak noktası olacak.

Retro Orta Sehpa (İnegöl Mobilyasi)

Ürünümüz 1.Sınıf malzeme ile üretilmiştir.

E1 standartlarında malzemeler ile üretilmektedir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Orta Sehpa1256942

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 10 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı