Retro Koltuk Takımı - İnegölSofa
Mağazada Var

Retro Koltuk Takımı

KT1410001353
60.590 TL 93.820 TL %36
66.659 TL 103.220 TL %36
Takım İçeriği
Retro Koltuk Takımı1 x 60.590 TL
1'li Koltuk 1 adet
3'lü Koltuk 2 adet
Toplam
66.659 TL
93.820 TL
60.590 TL
93.820 TL
Retro Koltuk Takımı
1'li Koltuk 1 adet
3'lü Koltuk 2 adet
60.590 TL
60.590 TL
1'li Koltuk
14.944 TL
13.584 TL
3'lü Koltuk
33.816 TL
30.736 TL
Toplam
60.590 TL66.659 TL

Ürün Özellikleri

Retro Koltuk Takımı ile salonlarınıza zarafet ve şıklık katın. Lüks ve konforu bir araya getiren bu şık takım evinizin dekorasyonunu tamamlar. Keşfedin! 

Retro Koltuk Takımı, salonlarınıza zarafet ve şıklık katacak mükemmel bir tercihtir. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiş olan bu takım, lüks ve konforu bir araya getirir. Ergonomik tasarımı sayesinde uzun saatler boyunca rahat bir oturma deneyimi sunar. Şık detaylar ve özel dikiş işçiliği ile göz alıcı bir görünüme sahiptir. Evinizin dekorasyonunu tamamlayacak olan Retro Koltuk Takımı, odanıza sofistike bir atmosfer katar. Sadece şık bir oturma alanı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda kalite ve dayanıklılık sunar.

Retro Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyasi) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği Takım, 3+3+1'den Oluşmaktadır.

İskelet Malzemesi Ürünün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır.

Ayak Malzemesi Ayaklar tornalanmış masif ahşap malzemedir.

Kumaş Özelliği İthal kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Bakımı Silinebilir kumaştır.

Sünger Özelliği 35 dansite HR sünger kullanılmıştır.

Oturum Yumuşaklığı Oturumu yumuşaktır.

Fonksiyonellik Yatak özelliği yoktur.

Yastık Adeti 8 adet kare yastık vardır. Silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir.

Takım Bakımı Elektrik süpürgesi ile tozunu alınız. Kesinlikle çamaşır suyu ve deterjan kullanmayınız. Leke olan yeri ıslak bez ile saf sabun kullanarak siliniz ve su ile durulayınız. Gerekirse saç kurutma makinesi ile fazla yaklaştırmadan kurulayabilirsiniz.

Demonte Parçalar Tüm parçalar montajlı gönderilir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
1'li Koltuk708098
3'lü Koltuk24295103

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 25 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı