Retro Kare Yan Sehpa - İnegölSofa
Mağazada Var

Retro Kare Yan Sehpa

TU1410001348
10.990 TL 12.680 TL %14
12.090 TL 13.950 TL %14
Takım İçeriği
Yan Sehpa1 x 10.990 TL
Toplam
12.090 TL
12.680 TL
10.990 TL
12.680 TL
Yan Sehpa
12.090 TL
10.990 TL
12.090 TL
10.990 TL
Toplam
10.990 TL12.090 TL

Ürün Özellikleri

Retro Kare Yan Sehpa, oturma odanıza nostaljik bir hava katıyor. Şık tasarımıyla dikkat çekici ve pratik bir tamamlayıcı aksesuar. Hemen inceleyin!      

Retro Kare Yan Sehpa, oturma odalarınıza nostaljik bir hava katmak için tasarlanmış şık ve zarif bir tamamlayıcı aksesuardır. Kaliteli malzeme ve özenli işçilikle üretilmiş olan bu yan sehpa, zarif tasarımı ve dikkat çekici detaylarıyla odanızın atmosferini anında değiştirir. Küçük ve şık yapısıyla kolaylıkla yerleştirebileceğiniz bu sehpa, yanınızda ihtiyacınız olan eşyaları tutmak için idealdir. Hem şık görünümü hem de pratik kullanımıyla Retro Yan Sehpa, oturma odalarınızın vazgeçilmez parçalarından biri olacak.

Retro Yan Sehpa (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Ürünümüz 1.Sınıf malzeme ile üretilmiştir.

E1 standartlarında malzemeler ile üretilmektedir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Yan Sehpa545459

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 30 Aralık 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı