Retro Duvar Tv Ünitesi - İnegölSofa
Mağazada Var

Retro Duvar Tv Ünitesi

TU1410001352
23.990 TL 28.200 TL %15
26.389 TL 31.020 TL %15
Takım İçeriği
TV Ünitesi1 x 23.990 TL
Toplam
26.389 TL
28.200 TL
23.990 TL
28.200 TL
TV Ünitesi
26.389 TL
23.990 TL
26.389 TL
23.990 TL
Toplam
23.990 TL26.389 TL

Ürün Özellikleri

Retro Duvar TV Ünitesi, lüks ve şıklığın mükemmel birleşimini sunuyor. Geniş depolama alanları ve zarif tasarımıyla evinize estetik bir dokunuş katın.   

Retro Duvar TV Ünitesi, lüks ve şıklığın mükemmel birleşimini sunan benzersiz bir tasarıma sahiptir. TV izleme deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyacak bu ünite, geniş depolama alanlarıyla da fonksiyonel bir kullanım sunar. Şık detayları, kaliteli malzemeleri ve dayanıklı yapısı ile uzun ömürlü bir seçimdir. Evinizin dekorasyonuna zarafet ve şıklık katacak bu ünite, odanızın görsel açıdan çarpıcı bir parçası olacaktır. Retro Duvar TV Ünitesi, evinize estetik bir dokunuş katarken düzenli ve şık bir düzen sağlayacak.

Retro Duvar Ünitesi. (İnegöl mobilyası) İNEGÖLSOFA

Modern Tasarım.

Göz alıcı parlaklığıyla seyir zevkinizi artıracak.

Modelin yatak odası ve yemek odası takımı da mevcuttur.

Ürünümüz 1.Sınıf malzeme ile üretilmiştir.

E1 standartlarında malzemeler ile üretilmektedir.

Tv Ünitesi MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. İç aksam, 1.sınıf koton malzemedir. Üst tabla mermer görünümlü baskı yapılarak üretilmiştir. Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır. Ayaklar tornalanmış masif ahşap malzemedir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecekti

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
TV Ünitesi2334964

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı