Rafaela Yemek Masası - İnegölSofa

Rafaela Yemek Masası

YOT1410008948
5.431 TL 6.258 TL %14
5.974 TL 6.884 TL %14
Takım İçeriği
Masa1 x 5.431 TL
Toplam
5.974 TL
6.258 TL
5.431 TL
6.258 TL
Masa
5.974 TL
5.431 TL
5.974 TL
5.431 TL
Toplam
5.431 TL5.974 TL

Ürün Özellikleri

Rafaela Yemek Masası, zarif tasarımı ve 6 kişilik oturma kapasitesiyle evinizde şıklığı ve rahatlığı bir araya getiriyor. Şimdi fiyatları,4 inceleyin!   

Rafaela Yemek Masası, zarif tasarımıyla yemek odanıza şıklık katıyor. Kaliteli ahşap malzemeden üretilmiş olan bu masa, dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımıyla öne çıkıyor. 6 kişilik oturma kapasitesiyle aile yemeklerinizde ve özel davetlerinizde konuklarınıza rahat bir yemek deneyimi sunuyor. Rafaela Yemek Masasının zarif ayak tasarımı, odanızın dekorasyonuna uyum sağlarken, geniş masa yüzeyi yemek takımlarınızı ve süslemelerinizi sergilemek için ideal bir alan sunar. Şıklığı ve fonksiyonelliği bir arada arayanlar için mükemmel bir seçimdir.

Rafaela Yemek Odası (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: Masa

Ahşap Bakımı: Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Yüzeyin uzun süre su ile temasından kaçınınız.

Ek Bilgiler: Konsol aynası duvara monte edilebilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Masa1769578

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 28 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı