Rafaela Üçlü Koltuk

KT1410023019
30.694 TL 38.367 TL %20
33.763 TL 42.204 TL %21
Takım İçeriği
3'lü Koltuk1 x 30.694 TL
Toplam
33.763 TL
38.367 TL
30.694 TL
38.367 TL
3'lü Koltuk
33.763 TL
30.694 TL
33.763 TL
30.694 TL
Toplam
30.694 TL33.763 TL

Ürün Özellikleri

     

Rafaela Üçlü Koltuk, İnegöl Sofa'nın estetik tasarımını ve konforunu birleştirerek evinize özel bir dokunuş katıyor. Zarif çizgileri ve dikkat çekici detaylarıyla öne çıkan bu üçlü koltuk, hem şık bir görünüm sunuyor hem de rahat bir oturma deneyimi sağlıyor. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilen Rafaela, dayanıklılığı ve zarif tasarımı ile öne çıkarken, geniş oturma alanları sayesinde konforlu bir atmosfer yaratıyor. Modern tasarım anlayışıyla hazırlanan bu koltuk, evinize çağdaş bir hava katarken, aynı zamanda odanızı özel kılacak şıklığı sunuyor. İnegöl Sofa'nın kalitesi ve tasarım ustalığı ile hazırlanan Rafaela Üçlü Koltuk, yaşam alanınıza estetik ve konforu bir arada getirerek evinizi özel kılıyor.

Takım içeriğinde 1 adet Rafaela 3'lü Koltuk bulunmaktadır.

Rafaela Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA.

Takım İçeriği: 3+2+1'den oluşmaktadır.

3+3+1 Şeklinde İstenirse Fiyat Bilgisi için Müşteri Temsilcilerimizle Görişebilirsiniz.

Gümüş ve Gold Olarak Seçenekleri Mevcuttur.

Zarif ve asil köşeli hatlarını İpeksi renkleriyle yumuşatan Rafaela Koltuk Takımı konforuyla evinizin baş tacı olacak

Kolay Temizlenebilir kumaş

Metal Gold Ayak Mekanizmalı yaslanım ile rahat oturum

Tek kişilik yatak

Ahşap Kasa

Sınırsız Renk seçenekleri

Kumaş Bakım:Silinebilir

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3'lü Koltuk23210086

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 4 Temmuz 2024 - 14 Temmuz 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı