Rafaela Sürgülü Dolap

YOT1410008917
32.137 TL 40.171 TL %20
35.350 TL 44.188 TL %21
Takım İçeriği
Sürgülü Dolap1 x 32.137 TL
Toplam
35.350 TL
40.171 TL
32.137 TL
40.171 TL
Sürgülü Dolap
35.350 TL
32.137 TL
35.350 TL
32.137 TL
Toplam
32.137 TL35.350 TL

Ürün Özellikleri

Rafaela Sürgülü Dolap, şık ve modern tasarımıyla giysi dolabınızı düzenlemenin ve odanıza zarif bir görünüm kazandırmanın ideal yoludur. Sürgülü kapakları, kolay açılıp kapanabilme özelliğiyle alan tasarrufu sağlar ve odanızda daha fazla hareket alanı sunar. Geniş iç mekanı, giysilerinizi ve aksesuarlarınızı düzenli bir şekilde saklamak için idealdir. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiş olan Rafaela Sürgülü Dolap, uzun ömürlü kullanım için tasarlanmıştır ve dayanıklı yapısıyla günlük kullanıma uygundur. Fonksiyonelliği ve estetiği bir araya getiren bu dolapla odalarınızı düzenleyin ve düzenli bir yaşam alanı oluşturun.

Rafaela Yatak Odası (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Rafaela Yatak Odası Takım İçeriği: Sürgülü Dolap

Öne Çıkan Özellik: Şık Tasarım

Demonte Parçalar: Tüm parçalar demonte gönderilir.

Mobilya Bakımı: Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Sürgülü Dolap26060218

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 14 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı