Rafaela Sandalye Takımı 6'lı

YOT1410008947
20.597 TL 23.735 TL %14
22.657 TL 26.109 TL %14
Takım İçeriği
Sandalye (6 Adet)1 x 20.597 TL
Toplam
22.657 TL
23.735 TL
20.597 TL
23.735 TL
Sandalye (6 Adet)
22.657 TL
20.597 TL
22.657 TL
20.597 TL
Toplam
20.597 TL22.657 TL

Ürün Özellikleri

Rafaela Sandalye Takımı 6'lı, konforlu ve şık tasarımıyla yaşam odanıza ve yemek alanınıza sofistike bir hava katıyor. Yüksek kaliteli malzeme ve dikkatle işlenmiş detaylarıyla uzun ömürlü kullanım sunuyor. Rahat oturumuyla uzun yemek keyifleri ve keyifli sohbetler için idealdir. Zarif tasarımıyla iç mekanlarınıza uyum sağlarken, dayanıklı yapısıyla günlük kullanıma uygun bir seçenektir. Rafaela Sandalye, evinizin dekorasyonuna modern bir dokunuş katarken aynı zamanda sağlam ve şık bir oturma seçeneği sunar.

Rafaela Yemek Odası (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: 6 Adet Sandalye

Ahşap Bakımı: Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Yüzeyin uzun süre su ile temasından kaçınınız.

Ek Bilgiler: Konsol aynası duvara monte edilebilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 12 Ağustos 2024 - 22 Ağustos 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı