Rafaela Karyola Bazalı ( 160 cm ) - İnegölSofa

Rafaela Karyola Bazalı ( 160 cm )

YOT1410008918
12.275 TL 15.344 TL %21
13.503 TL 16.879 TL %21
Takım İçeriği
Karyola Bazalı ( 160 cm )1 x 12.275 TL
Toplam
13.503 TL
15.344 TL
12.275 TL
15.344 TL
Karyola Bazalı ( 160 cm )
13.503 TL
12.275 TL
13.503 TL
12.275 TL
Toplam
12.275 TL13.503 TL

Ürün Özellikleri

Rafaela Bazalı Karyola ile yatak odanıza şıklık ve düzen katın. Geniş depolama alanı şık ve zarif tasarımıyla mükemmel bir seçenek. Hemen inceleyin!     

Rafaela Bazalı Karyola, şık tasarımı ve fonksiyonelliği bir araya getiren özel bir üründür. 160 cm genişliğiyle orta büyüklükteki odalara ideal bir uyum sağlar. Yüksek kaliteli malzeme ve özenli işçilikle üretilmiştir, böylece uzun yıllar boyunca dayanıklılığını korur.

Bazalı Karyola Modelleri arasında yer alan Rafaela, yatak altında bulunan geniş depolama alanı sayesinde odanızı düzenli ve ferah tutmanıza yardımcı olur. Kullanışlı ve şık başlık detayıyla da dikkat çeker. Rahat bir uyku deneyimi ve şıklığı bir arada arayanlar için ideal bir tercihtir.

Kaliteli ve şık tasarımıyla Rafaela Bazalı Karyola, yatak odanıza zarif bir atmosfer kazandırmak için sizi bekliyor.

Rafaela Yatak Odası (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Rafaela Yatak Odası Takım İçeriği:  Karyola (160*200)

*Baza  Opsiyoneldir.

Öne Çıkan Özellik: Şık Tasarım

Demonte Parçalar: Tüm parçalar demonte gönderilir.

Mobilya Bakımı: Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Karyola Bazalı ( 160 cm )168208105

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 10 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı