Rafaela Çamaşırlık

YOT1410008921
8.922 TL 11.153 TL %21
9.815 TL 12.269 TL %21
Takım İçeriği
Çamaşırlık1 x 8.922 TL
Toplam
9.815 TL
11.153 TL
8.922 TL
11.153 TL
Çamaşırlık
9.815 TL
8.922 TL
9.815 TL
8.922 TL
Toplam
8.922 TL9.815 TL

Ürün Özellikleri

Rafaela Çamaşırlik, yaşam odalarınıza şıklık ve düzen katan işlevsel bir tamamlayıcı aksesuardır. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiş olan çamaşırlik, dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım sunar. Geniş iç hacmi sayesinde çamaşırlarınızı kolayca organize edebilir ve düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

Estetik tasarımıyla odanıza zarif bir dokunuş katan Rafaela Çamaşırlik, her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlar. Şık detayları ve kullanışlı bölmeleri ile günlük yaşamınızı kolaylaştırır. Hem modern hem de klasik yaşam alanlarına mükemmel bir tamamlayıcı olan bu ürün, evinizin düzenini ve estetiğini tamamlamak için ideal bir seçimdir.

Rafaela Yatak Odası (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Rafaela Yatak Odası Takım İçeriği: Çamaşırlık

Öne Çıkan Özellik: Şık Tasarım

Demonte Parçalar: Tüm parçalar demonte gönderilir.

Mobilya Bakımı: Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Çamaşırlık6046100

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 21 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı