Rafaela Aynalı Konsol - İnegölSofa

Rafaela Aynalı Konsol

YOT1410008949
12.019 TL 13.850 TL %14
13.221 TL 15.235 TL %14
Takım İçeriği
Konsol ( Aynalı )1 x 12.019 TL
Toplam
13.221 TL
13.850 TL
12.019 TL
13.850 TL
Konsol ( Aynalı )
13.221 TL
12.019 TL
13.221 TL
12.019 TL
Toplam
12.019 TL13.221 TL

Ürün Özellikleri

Rafaela Aynalı Konsol ile evinize doğal bir dokunuş katın. Ahşap ve ayna detaylarıyla şıklığı ve fonksiyonelliği bir arada sunuyor. Hemen Keşfedin!      

Rafaela Aynalı Konsol, zarif tasarımı ve şık detaylarıyla dikkat çeken bir parçadır. Odalarınıza doğal bir dokunuş katmak için ahşap malzeme kullanılarak üretilmiştir. Geniş depolama alanı ve aynalı tasarımıyla hem dekoratif hem de işlevsel bir üründür. Konsolun üstünde çeşitli dekoratif objeler sergileyebilir, altındaki çekmecelerde eşyalarınızı düzenleyebilirsiniz. Rafaela Tek Konsol, her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlayarak yaşam alanlarınıza şıklık ve zarafet getirecektir.

Rafaela Yemek Odası (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: Konsol ve Aynası

Ahşap Bakımı: Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Yüzeyin uzun süre su ile temasından kaçınınız.

Ek Bilgiler: Konsol aynası duvara monte edilebilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Konsol ( Aynalı )1904680

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 28 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı