Punto Yemek Masası - İnegölSofa

Punto Yemek Masası

YOT1410006504
24.714 TL 27.460 TL %10
27.180 TL 30.200 TL %10
Takım İçeriği
Masa1 x 24.714 TL
Toplam
27.180 TL
27.460 TL
24.714 TL
27.460 TL
Masa
27.180 TL
24.714 TL
27.180 TL
24.714 TL
Toplam
24.714 TL27.180 TL

Ürün Özellikleri

Punto Yemek Masası, modern ve lüks yemek alanlarınıza şıklık katıyor. Dayanıklı yapısıyla dikkat çekiyor. Modern ve Lüks Yemek Masası için idealdir.     

Punto Yemek Masası, modern ve lüks tasarımıyla yemek alanlarınıza şıklık katıyor. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilen bu masa, dayanıklılığı ve estetik görünümüyle dikkat çekiyor.

Geniş oturma kapasitesine sahip olan modern yemek masası, aile ve misafirlerinizle keyifli yemek deneyimleri yaşamanıza olanak tanır. Şık detayları ve zarif çizgileriyle mekanlarınızda göz alıcı bir odak noktası oluşturur.

Punto Masa'nın zarafeti ve fonksiyonelliği, yemek alanlarınızın tarzını tamamlarken, uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bir mobilya parçasıdır. Şıklığı ve konforu bir araya getiren bu masa, evinize modern bir dokunuş katıyor.

Punto Yemek Odası (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

1 Adet Yemek Masasından oluşmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Masa18010089

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 31 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı