Punto Sandalye Seti 6'lı - İnegölSofa

Punto Sandalye Seti 6'lı

YOT1410006506
25.146 TL 27.940 TL %10
27.657 TL 30.730 TL %10
Takım İçeriği
Sandalye (6 Adet)1 x 25.146 TL
Toplam
27.657 TL
27.940 TL
25.146 TL
27.940 TL
Sandalye (6 Adet)
27.657 TL
25.146 TL
27.657 TL
25.146 TL
Toplam
25.146 TL27.657 TL

Ürün Özellikleri

Punto Sandalye Seti 6'lı , yaşam odalarınıza modern ve şık bir dokunuş getiriyor. Konforlu oturumuyla günlük kullanıma uygun. Yaşam Odası için Keşfedin! 

Punto Sandalye Seti 6'lı, yaşam odalarınız için mükemmel bir seçimdir. Modern ve şık tasarımıyla dikkat çeken sandalyeler, rahat oturumuyla konforlu bir deneyim sunar. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilen sandalyeler, uzun ömürlü kullanım için tasarlanmıştır.

Zarif detayları ve estetik çizgileriyle, mekanlarınıza sofistike bir hava katar. Dayanıklı yapıları ve stabil oturumu, günlük kullanıma uygunluğuyla öne çıkar. Punto Sandalye 6 Adet ile evinizin dekorasyonuna modern bir dokunuş yapabilirsiniz.

Yemek alanlarınızda, oturma odanızda veya ofis ortamlarında şıklığı ve konforu bir arada yaşayabilirsiniz. Punto Sandalye 6 Adet ile yaşam alanlarınızda rahatlıkla uyum sağlayacak ve şık bir atmosfer yaratacaksınız.

Punto Yemek Odası (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği :6 sandalye'den oluşmaktadır.


Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 28 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı