Punto Aynalı Konsol - İnegölSofa

Punto Aynalı Konsol

YOT1410006505
32.508 TL 36.120 TL %10
35.757 TL 39.730 TL %10
Takım İçeriği
Konsol ( Aynalı )1 x 32.508 TL
Toplam
35.757 TL
36.120 TL
32.508 TL
36.120 TL
Konsol ( Aynalı )
35.757 TL
32.508 TL
35.757 TL
32.508 TL
Toplam
32.508 TL35.757 TL

Ürün Özellikleri

Punto Aynalı Konsol, minimalist ve dayanıklı ahşap malzemesiyle odalarınıza zariflik katıyor. Tek Konsol Modelleri, Ahşap Konsol Modelleri inceleyin!    

Punto Aynalı Konsol, minimalist ve zarif tasarımıyla mekanlarınıza şıklık katıyor. Tek parça ahşap konsol, odalarınızda hem dekoratif bir unsur hem de depolama alanı olarak kullanılabilir.

Üstün kaliteli ahşap malzemeyle üretilen konsol, dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımıyla öne çıkar. Ayna detayı, mekanların daha ferah ve aydınlık görünmesini sağlarken, estetik bir dokunuş sunar.

Ahşap konsolun düz yüzeyi, dekoratif eşyalar, çiçekler veya günlük eşyalarınız için mükemmel bir sergileme alanı olarak kullanılabilir. Çeşitli renk seçenekleriyle dekorasyonunuza uyum sağlayacak olan Punto Konsol Aynalı, modern iç mekan tasarımıyla harika bir uyum sağlar.

Punto Yemek Odası (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

1 Adet Konsol ve Aynasından oluşmaktadır.

*Krom ve Siyah sibular seçenekleri mevcuttur.


ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Konsol ( Aynalı )2208650

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 2 Kasım 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı