Web Sitesine Özel

Premium Bazalı Karyola

YOT1410007814
21.202 TL 26.503 TL %21
23.322 TL 29.153 TL %21
Takım İçeriği
Karyola Bazalı1 x 21.202 TL
Toplam
23.322 TL
26.503 TL
21.202 TL
26.503 TL
Karyola Bazalı
23.322 TL
21.202 TL
23.322 TL
21.202 TL
Toplam
21.202 TL23.322 TL

Ürün Özellikleri

Premium Bazalı Karyola, yatak odanıza hem şıklık hem de fonksiyonellik katacak özel bir mobilya parçasıdır. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiş olan bu karyola modeli, sağlam yapısı ve modern tasarımıyla öne çıkar.

Bazalı karyola modelleri, depolama ihtiyacınızı karşılamak için ideal çözümler sunar. Premium Bazalı Karyola, altında yer alan geniş çekmeceleri sayesinde eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklama imkanı sağlar. Böylece yatak odanızda düzeni korurken, fazladan alan kazanırsınız.

Estetik açıdan da dikkat çeken bu karyola modeli, modern çizgileri ve zarif detaylarıyla evinizin dekorasyonuna şıklık katar. Uyumlu renk seçenekleriyle mekanınıza özel bir dokunuş ekler.

Premium Bazalı Karyola, rahat ve konforlu bir uyku deneyimi yaşamanız için tasarlanmıştır. Yatak odanızda kaliteli bir atmosfer yaratmak ve eşsiz bir uyku keyfi sürmek için bu özel karyolayı tercih edebilirsiniz.

Premium Yatak Odası (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: Bazalı Karyola

Karyola Çerçeve Malzemesi: 1. kalite sunta-lam malzemeden üretilmiştir.

Yatak Ölçüsü: 160x200

Aydınlatma Özelliği: Şifonyer ve karyola başlığında vardır.

Baza Malzemesi: Karyola çerçevesi 1. kalite sunta-lam malzemeden, baza kapağı ise aluminyum profilden üretilmiştir.

Başlık Tipi. Kumaş & Deri Başlıklı

Karyola Fonksiyonu: Bazalı yapılabilir.

Karyola Tipi: Döşemeli

Malzeme: Suntalam

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Karyola Bazalı167224114

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 31 Mart 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı