Premium Aynalı Şifonyer - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Premium Aynalı Şifonyer

YOT1410007812
7.296 TL 9.120 TL %20
8.032 TL 10.040 TL %20
Takım İçeriği
Aynalı Şifonyer1 x 7.296 TL
Toplam
8.032 TL
9.120 TL
7.296 TL
9.120 TL
Aynalı Şifonyer
8.032 TL
7.296 TL
8.032 TL
7.296 TL
Toplam
7.296 TL8.032 TL

Ürün Özellikleri

Zarif tasarımı ve geniş depolama alanıyla Premium Aynalı Şifonyer, şıklığı ve düzeni yatak odanıza getiriyor. Estetik ve işlevsellik bir arada! Keşfedin!

Premium Aynalı Şifonyer, zarif tasarımı ve işlevselliği bir arada sunan özel bir mobilya parçasıdır. Evinizin dekorasyonuna şıklık ve düzen getirmek için mükemmel bir seçimdir.

Şifonyerler, özellikle yatak odalarında eşyaları düzenli bir şekilde saklamak ve organizasyonu sağlamak için idealdir. Premium Aynalı Şifonyer, geniş çekmeceleri ve depolama alanları sayesinde kıyafetlerinizi ve kişisel eşyalarınızı düzenli bir şekilde muhafaza etmenize yardımcı olur.

Aynalı yüzeyleri, odanıza daha ferah ve geniş bir görünüm kazandırırken, aynı zamanda kullanım kolaylığı sağlar. Şık kulplar ve özenle işlenmiş ahşap detayları, mobilyanın estetik çekiciliğini artırır.

Premium Aynalı Şifonyer, kaliteli malzemeler ve özenli işçilikle üretilmiştir, bu nedenle uzun ömürlüdür. Şıklığı ve fonksiyonelliği bir araya getiren bu şifonyerle evinizdeki düzeni ve şıklığı güçlendirin.

Premium Yatak Odası (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 1 adet aynalı şifonyer

*Para Kasası opsiyoneldir  ve şifonyerde kullanılır.

Aydınlatma Özelliği: Şifonyer ve karyola başlığında vardır.

Şifonyer Malzemesi: Tamamı 1. kalite sunta-lam malzemeden üretilmiştir.

Döşemeli Malzeme: Suntalam

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Aynalı Şifonyer12144179

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 26 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı