Web Sitesine Özel

Premium Aynalı Konsol

YOT1410007886
15.027 TL 18.784 TL %21
16.530 TL 20.662 TL %20
Takım İçeriği
Aynalı Konsol1 x 15.027 TL
Toplam
16.530 TL
18.784 TL
15.027 TL
18.784 TL
Aynalı Konsol
16.530 TL
15.027 TL
16.530 TL
15.027 TL
Toplam
15.027 TL16.530 TL

Ürün Özellikleri

   

Premium Aynalı Konsol, şıklığı ve zarafeti bir araya getiren tek konsol modelleri arasında öne çıkıyor. Ahşap konsol modelleri içinde yer alan bu ürün, özenle seçilmiş yüksek kaliteli ahşap malzeme ile üretilmiştir.

Tek konsol modelleri arayanlar için mükemmel bir tercih olan Premium Aynalı Konsol, evinizin girişinde, oturma odasında ya da yatak odasında dekoratif ve fonksiyonel bir kullanım sunar. Aynalı yüzeyi, mekâna derinlik ve ferahlık katarak ortamı aydınlatır ve genişletir.

Ahşap konsol modelleri arasında fark yaratmak isteyenler için Premium Aynalı Konsol, zarif tasarımı ve detaylı işçiliğiyle göz alıcı bir parça olarak öne çıkıyor. Şıklığı ve kullanışlılığı birleştiren bu konsol, evinizin dekorasyonuna özel bir dokunuş katmak için ideal bir seçenektir.

Premium Yemek Odası Takımı (İnegöl Moilyası)

Takım İçeriği: 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır.

Malzeme: Suntalam

Konsol Malzemesi: Tamamı 1. kalite suntalam malzemeden üretilmiştir.

Ahşap Bakım/Temizlik Önerisi: Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Aynalı Konsol2085080

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı