Web Sitesine Özel

Premium Açılır Yemek Masası

YOT1410007888
12.540 TL 15.675 TL %20
13.794 TL 17.243 TL %21
Takım İçeriği
Masa (Açılır)1 x 12.540 TL
Toplam
13.794 TL
15.675 TL
12.540 TL
15.675 TL
Masa (Açılır)
13.794 TL
12.540 TL
13.794 TL
12.540 TL
Toplam
12.540 TL13.794 TL

Ürün Özellikleri


Premium Yemek Masası, şıklığı ve fonksiyonelliği bir araya getiren özel bir mobilyadır. Zarif tasarımı ve dayanıklı malzemeleriyle uzun ömürlü kullanım sağlar.

Yemek masası 6 kişilik olarak tasarlanmıştır ve geniş oturma alanı sunar. Kalabalık aile toplantıları veya dost sohbetleri için ideal bir tercihtir. Aynı zamanda açılır özelliği sayesinde daha fazla misafiri ağırlamanıza olanak tanır.

Premium Yemek Masası, yüksek kaliteli ahşap veya metal detaylarıyla zenginleştirilmiş, estetik bir görünüm sunar. Farklı renk seçenekleri ile dekorasyonunuza uyum sağlar.

Kaliteli işçilikle üretilmiş olan bu yemek masası, hem günlük kullanıma hem de özel davetlere uygun bir seçenektir. Yemek alanınızda şıklığı ve pratikliği bir arada yaşamak için bu masayı tercih edebilirsiniz.

Premium Yemek Odası Takımı (İnegöl Moilyası)

Takım İçeriği: Premium Açılır Yemek Masası

Malzeme: Suntalam

Masa Malzemesi: Üst tabla sunta üzeri doğal kaplama malzemeden üretilmiştir. Ayakları masif ahşaptır.

Masa Fonksiyonu: Ortadan Açılır

Ahşap Bakım/Temizlik Önerisi: Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Masa (Açılır)165/2059075

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 20 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı